FAMILIEDAG LUTGERINK

[2000][2001][2002][2003][2004][2005][2006][2007][2008][2009][2010][2011][2012][2013][2014][
2015][2016]

NIEUWS:

Familiedag 2016:
De familiedag in 2016 werd gehouden op zondag 29 mei 2016 bij Han en Elly in Wijhe.
Meer info en foto's>


WEBSITE:
De website, eenvoudig van opzet, heb ik opgezet om foto's, verslagen en andere leuke dingen over de familiedagen te publiceren. 
Ik zou het leuk vinden als er familieleden zijn die actief zouden willen meewerken aan deze website. Laat dat dan gerust weten.
Het e-mailadres is: info@familiedaglutgerink.nl
Uiteraard zijn ook tips, verslagen en fotomateriaal over de familie(dag) welkom.


EMAIL-DISTRIBUTIE:
Een leuk initiatief ter verbetering van de communicatie tussen de familieleden over de familiedag is de emaildistributie via het emailadres: familiedag@hengstum.nl.

Alle email die naar dat adres wordt gestuurd wordt automatisch doorgestuurd naar alle emailadressen van de familieleden die dit hebben gemeld aan

pvanhengstum@ict-concept.nl

Actuele mailinglijst familiedag@hengstum.nl:

 
Naam E-mail adres Rol
Andy Koldenhof andy.koldenhof@gmail.com Lid
Bart&Bertha Lutgerink bartlutgerink@hotmail.com Lid
Bas van Hengstum Bas@hengstum.nl Lid
Carolien en Martine carolien@klusselien.nl Lid
Carolien van Ravels carolien@vanravels.nl Lid
Christine van Hengstum Christine@hengstum.nl Lid
Elly Hoff elly@hjhoff.nl Lid
Felia van Hengstum felia@hengstumone.nl Lid
Fenny Lutgerink fennylutgerink@gmail.com Lid
Frank Lutgerink lutgerinkfrank@gmail.com Lid
Frank van Ravels frank@vanravels.nl Lid
Gien Lutgerink gien@hengstum.nl Lid
Han Hoff han@hjhoff.nl Lid
Hans Lutgerink j.lutgerink@outlook.com Lid
Harry Lutgerink harcob@versatel.nl Lid
Henk Beemsterboer beembo@casema.nl Lid
Henk Lutgerink henk.lutgerink@hetnet.nl Lid
Irma Koldenhof Irmakoldenhof@gmail.com Lid
Jord van Hengstum jordvh@hengstumone.nl Lid
Lars van Hengstum larsvanhengstum@gmail.com Lid
Linda Lutgerink linn1991@live.nl Lid
Marijn van Ravels marijn@vanravels.nl Lid
Mark Hoff mark@hjhoff.nl Lid
Paulien van Hengstum paulienvanhengstum@hotmail.com Lid
Peter van Hengstum pvanhengstum@ict-concept.nl Beheerder
Petra Beemsterboer petra.beemsterboer@zevenenveertig.nl Lid
Renske van Ravels renske@vanravels.nl Lid
Rik van Hengstum Rik@hengstum.nl Lid
Saskia Beemsterboer Op eigen verzoek niet opgenomen in lijst Lid
Vera van Hengstum Vera@hengstum.nl Lid
Wil Lutgerink willutgerink@casema.nl Lid


In dankbare herinnering aan Joop Lutgerink


Overleden op 23 april 2014.


ENQUÊTE:
In 2012 is een enquête gehouden naar de mening over de toekomstige familiedagen.
Hier kunt u de uitslag nog 's doorlezen.


Profielwerkstuk Fenny Lutgerink:
Fenny heeft als profielwerkstuk voor haar eindexamen HAVO gekozen om een familiestamboom te maken van haar familie.
Hierbij heeft ze met steun van verschillende familieleden, waaronder Henk en Joop Lutgerink en Kees van Kleef (Uit de fam Smit; tak van haar moeder Cobi) onderzoek gedaan.
We willen graag de rest van de familie deelgenoot maken van de inhoud van dit werkstuk, dat ze op 1 maart 2011 heeft ingeleverd op school.
-PWS deel 1(135kB); Voorblad
-PWS deel 2(136kB); bijlage Kwartierstaat
-PWS deel 2(548kB); Inhoudsopgave, Inleiding, biografie Hendrikus Albertus Jozef Lutgerink
-PWS deel 3(2,7MB); Stamboom genummerd (met foto's)
-PWS deel 4(15,3Mb); Bewijsmateriaal deel 1
-PWS deel 5(16,4Mb); Bewijsmateriaal deel 2
-PWS deel 6(90kB); Conclusie en bronnen
Verzoek: Na downloaden documenten graag opslaan op eigen computer, zodat dit downloaden slechts 1x nodig is.

Foto-archieven fam Lutgerink en Van Tilburg:
We zijn in het bezit van vele oude foto's van de beide families, alleen is niet altijd duidelijk wat en wie er op staan.
Dit is natuurlijk erg jammer, omdat de emotionele waarde vooral aanwezig kan zijn bij die familieleden, die de situaties en personen zelf hebben meegemaakt of kennen.
Daar wil ik iets mee gaan doen.
De foto's zullen ingescand worden en aan de familie, vooral oom en tantes, zal worden gevraagd hun herinneringen op te halen om tekst bij de foto's te kunnen plaatsen.
Nadere berichten volgen>


Gemaakt door:
Harry Lutgerink
tel. 0412-690430
e-mail: harcob@versatel.nl

www.senioradvies.nl

 

 

 

  Laatste wijziging: dinsdag 07 juni 2016 23:27